Listing v3 – Grid 2 Cols
69 Nekretnine
Sortiraj po:
Zagreb,Kvaternikov trg,5-soban penthouse 132 m2 s garažom i spremištem
- 849.000€
- 6.386€/m²
Posedarje,2-soban apartman(A2)43m2 s velikim vrtom i parkingom
- 128.000€
- 3.008€/m²
Posedarje,2-soban apartman na 1 katu(A4)43m2 s vrtom i parkingom
- 126.999€
- 2.977€/m²
Sesvete,Kraljevečki Novaki 4-S stan(S2Z2)90,70m2 s terasom i parkingom
- 244.890€
- 2.700€/m²
Zagreb, VMD Darwinova, novi 4-soban nenamješten stan na 1katu s GPM
- 679.900€
- 7.000€/m²
Bibinje,4-soban stan na 1katu(S3Z1) 106m2 s velikom terasom+parking
- 339.900€
- 3.217€/m²