Listing v3 – Grid 2 Cols
69 Nekretnine
Sortiraj po:
Zagreb,Sesvete,3-soban stan 68m2(S3) s velikom terasom i parkingom
- 215.000€
- 3.162€/m²
Zagreb,Sesvete,4-soban stan 83m2(S2) s velikom terasom i parkingom
- 274.999€
- 3.313€/m²
Zagreb,Sesvete,4-soban stan 93,75m2(S1) s velikim vrtom i parkingom
- 299.999€
- 3.614€/m²
Zagreb, Gornja Dubrava,4-soban penthouse(S6) 95m2 s velikim terasama
- 380.000€
- 4.000€/m²
Zagreb,Gornja Dubrava,3-soban (S1) 59,86m2 s velikim vrtom i pakingom
- 239.480€
- 2.521€/m²